PŘÁNÍ

Dneska je to přesně 28 let, co brázdím tenhle svět. S láskou a v opojném štěstí, které vlastně ani nejde slovy popsat. Cítím všudypřítomný vděk. Za to, kde jsem a kým jsem. Ten pocit naplněnosti, pocit vnitřního klidu, pocit, že svým každodením bytím tvoříte něco, co Vás snad i přesahuje, ten pocit, kdy si uvědomíte, že žít je ta nejkrásnější věc na světě. Ten pocit přeju nám všem.
 
Ten pocit, který jde ruku v ruce s uvědoměním si naší sounáležitosti s celkem a opětovným přijmutím zodpovědnosti za naše počínání. Dát vale lhostejnosti a zaplnit se až po okraj člověčinou. U mě tomu tak bylo vždycky. Ta neutuchající potřeba vkládat do věcí, které dělám smysl, milovat vše živé i neživé. Dnes, kdy pod srdcem nosím nový život je vše ještě daleko intenzivnější. Věta “děti jsou naše budoucnost” pro mě získává nový, osobní rozměr a nutí mě roztáčet otáčky mé vlastní angažovanosti za lepší svět ještě víc než dosud.
 
Kdo mě po očku ve virtuálním světě sleduje ví, že jsem se rozhodla stavět lepší svět skrze módu. Módu, kterou všichni milujeme, ale systém jejího současného fungování drancuje naši planetu a vyprazdňuje naši mysl. Zodpovědný módní průmysl je moje osobní mise, kterou do určité miry vnímám jako své poslání.
 
A vnímám to jako dar a děkuji za to, že jsem se cestami života už ve svých 28 letech ocitla v pozici, kdy se naplnilo mé podnikatelské ego a touha po úspěchu a nastal v mém životě čas, kdy vnímám jako svoji povinnost, začít vracet vše dosud obdržené v určité podobě společnosti zpět. Proto z celého srdce děkuji všem, kteří mě na této cestě podporují. Všem, kteří sdílí moji myšlenku a stali se jejími ambasadory.
 
Děkuji, že jsem za tímto účelem mohla spoluzaložit neziskovou organizaci Fashion Revolution Česká republika, děkuji nadaci Via díky které jsem okusila kouzlo filantropie. Děkuji za inspirativní příklady štědrosti, díky kterým prokazatelně roste láska k lidem.
 
Mecenášství je pro mě zcela nový svět. Svět založený na vzájemném respektu a uznání, který je v dnešní době tvrdého byznysu oslavou lidského charakteru.
 
Děkuju Vám všem, kteří se právě v můj narozeninový den nebo kdykoli v budoucnu rozhodnete stát mecenášem a partnerem neziskové organizace Fashion Revolution ČR. Oslavuji filantropii jakéhokoli rozměru, ke všem obdrženým prostředkům přistupuji s pokorou, vděkem a v plné míře využívám k naplňování neziskových cílů, což můžete sledovat na našem trasparentním účtu.
 
Aby se nám tu všem pospolu žilo líp a abychom uchovali planetu našim dětem.
 
https://www.darujme.cz/projekt/1200249
 
Toť mé skromné narozeninové přání, které je podmíněno hodnotou v životě nejdůležitější – ZDRAVÍM. To si vždy přejme v první řadě, protože bez něj naše smělé plány moc dobře realizovat nejdou.
 
S úctou a s obrovským díky, Veronika
 
„Naše planeta nepotřebuje víc úspěšných lidí. Zoufale potřebuje ty, kteří tvoří mír, léčí, obnovují, vyprávějí příběhy a milují vše živé.“ (Dalajláma)