Knížka Příběh skříně

Cena knížky 390,- je včetně poštovného a balného. Doručuje DPD. Po objednání vám do 24 hodin přijde na vámi uvedený email potvrzovací zpráva s platebními údaji.
…………………………………………………………………………….

Napsala jsem knížku o tom, jak funguje módní průmysl, ve které najdete odpovědi na otázky, které na svých přednáškách a besedách k tématu dostávám.

Co se děje s neprodaným oblečením? Jak fungují textilní kontejnery? Jak je možný vyrobit a prodat triko za tři stovky?Může bojkot oděvních řetězců přinést zlepšení pracovních podmínek oděvním dělníkům v zemích třetího světa? Jsou udržitelné módní kolekce velkých značek opravdu udržitelné?Jak se vyznat v pojmech rychlá, pomalá a udržitelná móda?
Jak do toho všeho zapadá spotřebitel? a další…

Odlehčené psaní, které vám rozšíří obzory a současně vás nepřipraví o radost z nakupování oblečení. Po jeho přečtení nepřestanete nakupovat módu, jen ji začnete nakupovat jinak.

Čtení pro všechny, kteří ten náš svět nebrázdí tak, jak je pánbůh stvořil.

124 stran, formát A5 oříznutý
lepená vazba, paperback

Osobní vyzvednutí možné v Praze – Studio Kvartýr, U vodárny 4, Praha 3 Vinohrady nebo v Plzni, showroom Originál, bezručova 24. V případě zájmu napište do poznámky osobní vyzvednutí Praha nebo Plzeň a poštovné vám bude odečteno.

Tak na pěknou počtenou a věřte ve sny, Veronika

Do tří dnů od přijetí platby
Prosím, vyplňte formulář…